CONTACT

Het aanbod van de voorstellingen en workshops van MAN || CO vind je op de website van Frontaal TheaterbureauBij interesse neem contact op met Mirjam Nebbeling via mirjam@frontaal.com of met Susan Hoogbergen susan@mancobewegingstheater.nlMAN || CO algemeen | info@mancobewegingstheater.nl
Zakelijk | Cees van Gemert  via zakelijk@mancobewegingstheater.nl
Productie | Lynn (Boom goes the dynamite) en Athina (What a time to be alive) via productie@mancobewegingstheater.nl
Workshops & educatie | Susan via susan@mancobewegingstheater.nl
Marketing & publiciteit| Lisa via lisa@mancobewegingstheater.nl en Roma via roma@mancobewegingstheater.nl

Voor media aanvragen of interview verzoeken | Dayenne Mulder via publiciteit@mancobewegingstheater.nl


Stichting MANCO Bewegingstheater
NL06 INGB 0007 6908 48 t.n.v Stichting MANCO bewegingstheater
RSIN nummer: 857221504
KvK nummer: 67909701

Schrijf je in voor de nieuwsbrief | klik voor onze social media op de icoontjes hieronder!