Contact

CONTACT

Algemeen info@mancobewegingstheater.nl
Zakelijk | Karin van den Berg via zakelijk@mancobewegingstheater.nl
Productie algemeen | Lisa Feij via lisa@mancobewegingstheater.nl
Productie Op een onbewoond | Charlot van der Meer via productie@mancobewegingstheater.nl
Techniek | Joris Schipper via techniek@mancobewegingstheater.nl
Educatie | Roma Koolen via roma@mancobewegingstheater.nl
PR/marketing, media-aanvragen | Vera Goetzee via vera@mancobewegingstheater.nl
Acquisitie schoolvoorstellingen, zaalvoorstellingen jeugd | Op een onbewoond & Boom goes the dynamite
STT-produkties, Annemiek Zwierenga via info@sttprodukties.nl
Acquisitie festivals | Op een onbewoond & Boom goes the dynamite
Lisa Feij via lisa@mancobewegingstheater.nl


Stichting MANCO bewegingstheater
NL06 INGB 0007 6908 48 t.n.v Stichting MANCO bewegingstheater
Bezoekadres: De Ruimte | Distelweg 83, 1031 HD Amsterdam
Postadres: Fannius Scholtenstraat 99-2, 1051 EW Amsterdam
RSIN nummer: 857221504
KvK nummer: 67909701

Schrijf je in voor de nieuwsbrief | klik voor onze social media op de icoontjes hieronder!