CONTACT

Algemeen info@mancobewegingstheater.nl
Zakelijk | Karin van den Berg via zakelijk@mancobewegingstheater.nl
Productie | Charlot van der Meer via productie@mancobewegingstheater.nl
Techniek | Joris Schipper via info@mancobewegingstheater.nl
Acquisitie | Lisa Feij via lisa@mancobewegingstheater.nl

Educatie | Roma Koolen via roma@mancobewegingstheater.nl
PR/marketing | Vera Goetzee via vera@mancobewegingstheater.nl

Boekingen Op een onbewoond 
Theaterbureau Vanaf2 | Saskia Postma via saskia@vanaf2.nl
Theaterbureau XL & Lapinne (Vlaanderen) | info@xlp.be
Theaterbureau Vanaf2 (Internationaal) | Peter Lanting via peter@vanaf2.nl

Boekingen Heartcore Kantoor
Theaters, scholen in theaters en festivals | Lisa Feij via lisa@mancobewegingstheater.nl


Stichting MANCO bewegingstheater
Bezoekadres: De Ruimte | Distelweg 83, 1031 HD Amsterdam
RSIN nummer: 857221504
KvK nummer: 67909701

Schrijf je in voor de nieuwsbrief | klik voor onze social media op de icoontjes hieronder!